it-моіппо

Олімпіади

Всеукраїнська олімпіада з інформатики та ІТ 2019-2020 н.р.

Інформатика

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики проходив у 2 тури 01-02 лютого 2020 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради та Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради. У змаганнях взяли участь 46 учасників з міст Миколаєва, Южноукраїнська, Первомайська, Вознесенська, а також Баштанського, Березанського, Братського, Миколаївського, Новоодеського та Снігурівського районів.

За підсумками змагання переможцями серед учнів 8 класів стали:

  • Тряско Олександр, учень 8 класу Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради (учитель Кийко О. А.) – І місце.
  • Проценко Павло, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Борисенко М. Ю.) – ІІ місце.
  • Гресс  Володимир, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Михайловська Н. В.) – ІІІ місце.
  • Крилов Владислав Тимурович, учень 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  №19 Миколаївської міської ради (учитель Нуцковський І. І.) – ІІІ місце.

Серед учнів 9 класів:

  • Лук`яненко Євгеній, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Алексєєв А. С.) – І місце.
  • Черепко Данііл, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Гетьманцев В. С.) – ІІ місце.
  • Нєлєпов Нікіта, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Чухнов О. І.) – ІІ місце.
  • Міхов Олександр,  учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель Гетьманцев В. С.) – ІІІ місце.
  • Арамма Артем Дмитрович, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради (учитель Целіо В. В.) – ІІІ місце.
  • Щерба Денис Євгенійович, учень 9 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради (учитель Фуртатова С. О.) – ІІІ місце.

Особливості проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та ІТ у 2019–2020 н. р.

Метод рекомендації інф технології 2020

Методичні рекомендації інформатика 2020

Тренувальний тур III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2020

Лист ІМЗО від 26.12.2019 № 22.1/10-4599

List_IMZO_4599_26122019.pdf

Матеріали для підготовки до олімпіад

Матеріали ІІ етапу олімпіад з інформатики

Матеріали ІІ етапу олімпіад з інформаційних технологій

Матеріали ІІІ етапу олімпіад з інформатики

Матеріали ІІІ етапу олімпіад з інформаційних технологій

Матеріали ІV етапу олімпіад з інформатики

Розбір задач ІV етапу олімпіад з інформатики

Олімпіади 2018-2019 н.р.

Інформатика

У 2018–2019 навчальному році в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики взяли участь 1660 учнів, у ІІ етапі – 363 учнів.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики відбувся 02–03 лютого 2019 року. У змаганнях брали участь 44 учнів із 10 територіальних одиниць області.

Переможцями ІІІ етапу олімпіади з інформатики стали 23 учні. Серед учнів 8 класів найсильнішими виявилися представники Миколаєва та Нової Одеси,  9 класів – Миколаєва, Вознесенська та Южноукраїнська, 10 класів – Миколаєва, Баштанки та Южноукраїнська, 11 класів – Миколаєва та Первомайська.

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики проходив у Дніпрі та Одесі.

Протокол

Переможці IV етапу: Літвак Максим, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради,  ІІІ місце.

Інформаційні технології

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбувся – 09–10 лютого 2019 року за єдиними завданнями разом із іншими областями України. У змаганнях взяв участь 51 учень з 13 територіальних одиниць області.

Результати ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій наступні: переможцями стали 16 учнів. Найсильнішими серед учасників 9 класів виявились учні Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська та Вознесенська, серед 10 класів – учні Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенського та Єланецького районів, серед 11 класів – учні Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська та Нової Одеси.

Протокол

Переможці IV етапу: Тростінецький Олександр і Мойсол Андрій, учні 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради,  ІІІ місце.