it-моіппо

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2019

До участі в Конкурсі представлено 66 робіт учнів закладів загальної середньої освіти із 14 районів (міст) та територіальних громад області. Представлені роботи (94 %) здебільшого відповідають вимогам Положення про заочний обласний конкурс анімаційних фільмів і свідчить про достатній рівень володіння учасниками Конкурсу навичками роботи з комп’ютером та різноманітними комп’ютерними програмами для створення анімацій.

У номінації «Краща GIF-анімація» журі розглянуто 18 робіт, що складає 27 % від загальної кількості, «Краща Flash-анімація»14 робіт (21 %), «Краща 3D-анімація»7 робіт (11 %), «Краща Scratch-анімація»27 робіт (41 %).

Найзмістовнішими, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями закладів загальної середньої освіти міст Миколаєва, Вознесенська Южноукраїнська, Веселинівського, Вітовського, Снігурівського, Первомайського, Братського, Миколаївського районів.

У Конкурсі не взяли участь учні закладів загальної середньої освіти міста Очакова, Вознесенського, Новобузького, Очаківського, Єланецького, Арбузинського районів.

Наказ про проведення

Наказ про склад журі

Наказ про підсумки

Матеріали учасників: