29 08
2023
Шановні колеги!
Якщо заклад освіти, в якому Ви працюєте, або відділ освіти територіальної громади приймає рішення щодо майданчика для організації освітнього процесу, то ми можемо порекомендувати вам платформу “HUMAN Школа”, яка об’єднує учасників освітнього процесу в єдиному захищеному середовищі, надає інструменти для цифровізації очної та дистанційної форм освітнього процесу, електронного документообігу, проведення онлайн- та офлайн-занять, цифрового менеджменту закладу освіти, комунікації та аналітики.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1.5/16/1f517.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)