it-моіппо

18 03 2024

Цифровізація освіти: співпраця з «Human Школа»

18 березня 2024 року для представників органів управління освітою Миколаївської області проведено вебінар “Цифровізація освіти: співпраця з “Human Школа”. Можливості цифровізації для управлінь освіти.

Організатори: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в партнерстві з освітньою компанією “Х’юман”.

Під час вебінару розглянуто такі питання:

  • Можливості для закладів, управлінь освіти згідно з меморандумом про співпрацю між освітньою компанією “Х’юман” та департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. Плани заходів (спікерка – Катерина Федорова, директор з комунікацій компанії “Х’юман”).
  • Переваги «Human Школа» для закладів освіти. Дорожня карта цифровізації (спікер – Ростислав Черніков, комерційний директор компанії “Х’юман”).
  • Огляд кабінету для управління освіти в “Human Школа” (спікерка – Аліна Куценко, експертка з провадження ОІС у закладах освіти, представниця компанії “Х’юман”).

Модератор зустрічі – Максим Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси.