it-моіппо

08 02 2024

Штучний інтелект в освіті: можливості та виклики

07 лютого 2024 року для освітян Миколаївщини проведено вебінар “Штучний інтелект в освіті: можливості та виклики до Дня безпечного Інтернету, який цьогоріч відзначається вдвадцяте.

Спікери заходу:

  • Василь Шуляр, д.пед.наук, доцент, директор МОІППО, виступ “Штучний інтелект у системі освіти”.
  • Ольга Захар, к.пед.наук, доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, виступ “Можливості штучного інтелекту в освіті”;
  • Максим Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, менеджер медіаосвітніх програм АУП, виступ “Штучний інтелект та інформаційна гігієна”.
  • Ганна Шевченко, методист центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, виступ “Створення медіаосвітніх продуктів з використанням інструментів штучного інтелекту в онлайн-ресурсі “Canva”.

Під час вебінару спікери проаналізували можливості та ризики, переваги та недоліки використання штучного інтелекту в освіті, вплив технологій ШІ на поширення дезінформації в умовах інформаційної війни, здійснили огляд інструментів ШІ для роботи з текстом, даними, графічним та відеоконтентом, створення презентацій, тестових завдань, мап думок, конспектів і матеріалів для уроків, генерації ідей та виконання багатьох інших професійних завдань.

Трансляція заходу доступна на YouTube-каналі центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО: https://www.youtube.com/watch?v=AO4e4w7Rqlg