it-моіппо

25 05 2020

ІІ сесія творчої групи учителів інформатики «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі»

22 травня 2020 року навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у
дистанційному режимі проведено ІІ сесію творчої групи учителів інформатики на тему «Використання
елементів STEM-освіти на уроках інформатики у початковій школі».

Ольга Богданова, завідувач лабораторії, підбила підсумки роботи творчої групи І сесії.

Ганна Шевченко, методист лабораторії, виступила з презентацією «Використання елементів STEM-освіти на уроках інформатики у початковій школі» та познайомила учасників сесії з практичними завданнями.

Сергій Кириченко, методист лабораторії, розказав про технічну складову роботи творчої групи, а саме створення інтерактивної платформи з інформатики для учнів початкової школи.

Вадим Бессонов, учитель інформатики Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учасник творчої групи, презентував результати своєї роботи над дизайном платформи з інформатики для початкової школи.

Учасники сесії обговорили варіанти впровадження STEM-освіти на уроках інформатики початкової школи, обмінялися думками та власними наробками. Результати роботи творчої групи мають бути представлні до 01 жовтня 2020 року.

Загалом у сесії взяли участь 14 осіб.