it-моіппо

26 02 2021

І засідання творчої групи вчителів інформатики «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі»

25 лютого 2021 року в дистанційному режимі відбулося І засідання творчої групи вчителів інформатики «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі» на тему «Методика та інструменти створення навчального відео» (далі – Творча група). 

Ольга Богданова, завідувач навчально-методичної лабораторії ІКТ, медіаосвіти та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, надала загальні методичні рекомендації зі створення навчальних відео, розподілила ролі між учасниками Творчої групи, окресливши часові рамки виконання завдань. Так, до наступного засідання в червні педагоги мають написати  сценарії та зробити аудіо- та відеозапис. 

Куратор Творчої групи Ганна Шевченко, методист навчально-методичної лабораторії ІКТ, медіаосвіти та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, продемонструвала учасникам інструменти для створення відео та ознайомила з  технічними вимогами. 

Вадим Бессонов, учитель інформатики Коблівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів, та Любов Захарова, учитель інформатики Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернату І–ІІІ ступенів,  консультували педагогів щодо розробки інтерактивної платформи з дидактичними матеріалами та дизайну анімованих персонажів, заставок для відео. 

Учасники Творчої групи заповнили маршрутну карту, обговорили оптимальні варіанти роботи. У планах – створення навчального відеоконтенту з інформатики для 2, 3, 4 класів.  

У заході взяли участь 14 педагогів.