14 01
2020
![](https://it.moippo.mk.ua/wp-content/uploads/2019/08/unnamed-file-1.jpg)
Шановні учасники ІІІ етапу олімпіад з інформатики і тренери команд, звертаємо вашу увагу, що розпочався тренувальний тур III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2020.
Детальну інформацію дивіться за посиланням.
Шановні учасники ІІІ етапу олімпіад з інформатики і тренери команд, звертаємо вашу увагу, що розпочався тренувальний тур III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2020.
Детальну інформацію дивіться за посиланням.