it-моіппо

Підручники

2023–2024 навчальний рік

Електронні версії підручників для 6 класу:

 1. «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Джон Ендрю Біос)
 2. «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Морзе Н. В., Барна О. В.)
 3. «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О. В., Завадський І. О.)
 4. «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

Електронні версії підручників для 5 класу:

 1. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Тріщук І. В.)
 2. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Джон Ендрю Біос)
 3. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О. В., Завадський І. О.)
 4. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів Загальної середньої освіти (авт. Морзе Н. В., Барна О. В.)
 5. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакртько В. В.)
 6. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Козак Л. 3., Ворожбит А. В.)
 7. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Глинський Я. М., Лисобей Л. В., Чучук О. L, Дячун В. В.)
 8. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопадов Є. А.)
 9. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)

Підручники для 5 класу закладів загальної середньої освіти, які можуть видаватися за кошти державного бюджету

 1. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.);
 2. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів Загальної середньої освіти (авт. Морзе Н. В., Барна О. В.).
Буде включено до переліку підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, які можуть видаватися за кошти державного бюджету за умови подання до ІМЗО гарантійного листа про фінансування (за рахунок власних обігових коштів або інших коштів, не заборонених законодавством) різниці між запропонованою видавництвом вартістю такого підручника і середньою вартістю підручника, що зазначена у паспорті бюджетної програми на відповідний рік:
 1. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Джон Ендрю Біос).
 2. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коршунова О. В., Завадський І. О.).
 3. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопадов Є. А.).
 4. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.).
 5. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Тріщук І. В.).
Дозволено використання підручників:
 1. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Глинський Я. М., Лисобей Л. В., Чучук О. L, Дячун В. В.).
 2. “Інформатика” підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Козак Л. 3., Ворожбит А. В.).

Протокол No 1 засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників (5 клас) від 02 червня 2022 року

Переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2022/2023 н.р.

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році:

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою – посилання 1.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній та старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою – посилання 2.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин – посилання 3.

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у спеціальних закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребамипосилання 4.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки України, та буде доступний для ознайомлення в режимі онлайн.