it-моіппо

Підручники

Переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2021-2022 н.р.

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році:

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використанняу початкових класах закладів загальної середньої освіти з ‘ навчанням українською мовою – посилання 1.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використанняв основній та старшій школі закладів загальної середньої освіти з ‘ навчанням українською мовою – посилання 2.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин – посилання 3.

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у спеціальних закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребамипосилання 4.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки України, та буде доступний для ознайомлення в режимі онлайн.