it-моіппо

12 відповідей до “Питання та відповіді”

 1. Анна сказав:

  Добрый день, подскажите, пожалуйста, будет ли модуль по решению олимпиадных задач?

  • Шевченко Ганна сказав:

   Група для вчителів інформатики зі спецкурсом «Розв’язування олімпіадних задач» стартуватиме з 23.09 по 27.09. Реєстрація на курс відкривається за місяць до початку курсу.

 2. Людмила сказав:

  Доброго дня , підскажіть якщо пропустила другий модуль для вчителів інформатики, а вже у вересні стартує третій як мені бути?

  • Учителі, які пропустили тренінги, мають повідомити про це свій відділ/управління освіти. Відділ/управління освіти до 20 вересня 2019 року подає заявку щодо участі у додаткових сесіях. Орієнтовно на початку грудня при наявності відповідної кількості учасників можуть відбутися навчання. Будь ласка, не пропустіть участь у ІІІ сесії!

 3. Орислава сказав:

  Підкажіть, будь ласка, де можна знайти навчальну програму з комп’ютерної графвіки, автор Ставицький С.Б.

 4. Тетяна сказав:

  Підкажіть, будь ласка, де знайти навчальну програму курсу за вибором Т.Перекрест “Комп’ютерні презентації для Prezi”?

  • Електронне посилання ми не знайшли. Є можливість знайти у фахових виданнях таких, як, наприклад, “Комп’ютер у школі та сім’ї” або “Комп’ютерні технології”.

 5. Кушнір Людмила Володимирівна, Баштанський ОЗЗСО №1 сказав:

  Як можна зареєструватися на ІІІ сесію з інформатики по НУШ

 6. Жорова Лариса Анатоліївна, Врадіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 сказав:

  Ми набрали в районі групу на модуль Гладун В.В. ” Інтерактивні методи викладання: практичні поради сучасному вчителю”. Як замовити проведення цього модуля у Врадіївці? Надайте зразок замовлення та які ще необхідні документи. Чи проводити попередню реєстрацію на платформі МОІППО? Дякуємо за відповідь!

  • Для того, щоб запросити тренера на місце, необхідно попередньо обговорити це питання з тренером та надіслати клопотання на ім’я директора МОІППО. Бажано це робити заздалегідь, не пізніше, ніж за 2-3 місяця до проведення модулів в МОІППО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *