it-моіппо

18 10 2019

Про реєстрацію на компетентнісно та діяльнісно орієнтованих модулі

Із 21 жовтня 2019 року розпочинається реєстрація на навчання за компетентнісно та діяльнісно орієнтованими модулями на грудень 2019 року. Доступ до платформи здійснюється за посиланням: modules.moippo.mk.ua або через сайт Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розділ «Слухачам курсів» – «Компетентнісні модулі» (інструкція додається).

Реєстрація на модулі закривається 25 листопада 2019 року. Просимо врахувати той факт, що навчання за модулем триває один робочий день (10 годин аудиторної роботи, 5 годин самостійної роботи, матеріали до якої будуть розміщені на платформі moodle (посилання буде надіслано на електронну пошту слухача). Навчання здійснюється лише за модулями, які є в переліку компетентнісних та діяльнісно орієнтованих модулів у грудні 2019 року (додаток).

Початок занять о 08.30. За результатом навчання учасник отримує відповідний сертифікат на 10 годин (без урахування самостійної (позааудиторної) роботи), що становить 0,5 кредиту (із урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи). Куратором групи призначається розробник (викладач) модуля. Зв’язок із кураторами можливий через електронну пошту (інформація на сайті).
Звертаємо вашу увагу, що попередня реєстрація на модулі здійснюється за умови погодження адміністрацією закладу освіти участі педагогічного працівника в навчанні.
Педагогічні працівники, які не здійснили попередню реєстрацію, а також не виконали програму модуля (матеріали для самостійного відпрацювання, розміщені на платформі moodle), допускатися до навчання не будуть. Посилання слухач отримає на електронну адресу, з якої здійснювалась реєстрація.
28 листопада 2019 року будуть виставлені списки зареєстрованих педагогічних працівників за посиланням http://bit.ly/2lFoG5C

 

Модулі грудень (1) 18.10.2019

Про реєстрацію на компетентнісно та діяльнісно орієнтованих модулів.