it-моіппо

29 02 2020

Творча група вчителів, які викладають інформатику в початковій школі

28 лютого 2020 р. на базі МОІППО відбулося перше засідання творчої групи вчителів, які викладають інформатику в початковій школі “Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі”.

Під час першої зустрічі учасники ознайомилися з організаційно-методичним супроводом роботи Творчої групи: метою, завданнями, виробленням правил, очікуваними результатами, графіком роботи, розподілом обов’язків.

Для визначення рівня володіння темою роботи Творчої групи працівниками навчально-методичної лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування, з учасниками  проведено інтерактивні вправи з питань упровадження STEM-освіти на уроках інформатики в початковій школі та володіння онлайн-інструментами. Учасники спланували проєкт майбутньої онлайн-платформи для викладання інформатики в початковій школі.

У практичній частині присутні ознайомилися з онлайн-інструментами, які можна застосувати під час розроблення банку методичних розробок для уроків інформатики в початковій школі.

Бажаємо успіхів у подальшій роботі!